Здоров'я

Швидкість старіння залежить від етнічної приналежності

За словами експертів, афроамериканці старіють швидше (їх біологічний вік приблизно на три роки більший у порівнянні з білим населенням). З цієї ж причини серед них вищі показники смертності. Як відзначають фахівці, відмінності в біологічному віці наростають, поки людині не виконується 60-69 років. Потім починається спад, пише The Daily Mail.

foto_cikavosti_24.07.2014-012_resized

Морган Левін і Ейлін Кріммінс зі Школи геронтології Девіса при Університеті Південної Каліфорнії вирахували біологічний вік різних людей, дослідивши 10 біомаркерів, пов’язаних зі старінням. В число маркерів увійшли С-реактивний білок, сироватковий креатинін, глікозильований гемоглобін, систолічний тиск і загальний холестерин. Також враховувалися Індекс маси тіла, рівень освіти і наявність тютюнової залежності.

Читайте також: Старість — це психологічний стан

Середній вік у групі афроамериканців був 53,16 року. А ось у групі білошкірих людей – 49,84 року. Не виключено, що відмінності обумовлені впливом стресу. Як відомо, незважаючи на всі зміни законодавства, що відбувалися в Новій історії, ставлення до чорношкірого населенню досі неоднозначне.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button