Людина

Експерти знайшли ключ до лікування алкогольної залежності

Впливаючи на групу рецепторів, можна домогтися лікування навіть найважчих форм алкоголізму. Про це говорять результати експерименту вчених з Вільного університету Брюсселя. Вони встановили, що рецептори mGluR5 мають тісний зв’язок з поверненням до асоціального способу життя. Мабуть, зміна активності рецепторів призведе і до зміни ставлення людини до своєї шкідливої звички. Про отримані в ході дослідження результати розповідає видання UPI.com.

17-06-16-foto-600x400-1 (2)

Вчені провели сканування головного мозку 16 осіб з алкоголізмом. Ця група добровольців на момент дослідження намагалася кинути пити. В якості групи порівняння використовувалися дані про роботу мозку 32 здорових людей. Добровольців додатково попросили заповнити спеціальні опитувальники і здати на аналіз волосся. Виявилося, що при алкоголізму різко знижується активність mGluR5.

Існують припущення, що дана реакція – спроба організму самостійно впоратися з алкогольною залежністю. Тепер вчені планують створити методику щодо позбавлення від алкоголізму на базі отриманих знань.

Натхнення: medvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button