Людина

Третина пенсіонерів старше 70 років залишаються сексуально активними

Третина пенсіонерів старше 70 років, як і раніше, продовжують вести активне сексуальне життя, повідомляють британські вчені з Університету Манчестера.

05-02-15-foto-600x337-1

У ході дослідження 7000 літніх людей було встановлено, що більше половини чоловіків (54%) і майже третина жінок (31%) у віці старше 70 все ще є сексуально активними. Третина опитаних зізналися, що вони займаються сексом, принаймні, два рази на місяць.

[ads2] Опитування показало, що 32% літніх сексуально активних жінок відчувають проблеми з порушенням, 27% повідомили про труднощі досягнення оргазму, в той час як 39% чоловіків назвали своєю головною проблемою еректильну дисфункцію.

Чоловіки виявилися більш стурбовані своїми сексуальними функціями, що змінюються зі збільшенням віку, ніж жінки. Сексуально активні жінки були менше задоволені своїм сексуальним життям, ніж чоловіки, а також повідомили про зниження рівня задоволеності сексом зі збільшенням віку.

Читайте також: Кожна шоста жінка готова проміняти секс на шматочок улюбленого торта

Дослідження також показало, що літні люди у віці 70-80 років все ще відчувають потяг до своїх партнерів, при цьому 31% чоловіків і 20% жінок практикують поцілунки і петтінг.

Фахівці сподіваються, що отримані висновки сприятимуть поліпшенню здоров’я населення шляхом протидії стереотипам і помилкам про пізнє сексуальне життя, давши пенсіонерам новий поштовх до активності.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button