Земля

Експерти звинуватили Нібіру в зміщенні магнітних полюсів Землі

Планета Нібіру може виступати одним з винуватців зміщення магнітних полюсів Землі. Експерти вважають, що подібна ситуація може спровокувати падіння навколоземних супутників і збій Мережі у всьому світі.

Эксперты обвинили Нибиру в смещении магнитных полюсов Земли

Вчені з Китаю в рамках нових досліджень встановили, що магнітні полюси Землі зміщуються зі швидкістю, яка в 30 разів вище передбачуваної раніше. Крім того, якщо порівнювати з записами, зробленими близько 175 років тому, силове поле планети встигло ослабнути майже на 10%. Період зміщення зазвичай становить 200-300 тисяч років, але з останньої такої події минуло щонайменше 780 тисяч років, а значить відповідний процес може статися в будь-який час, що загрожує серйозними наслідками. Хоча існують ризики для глобальної Мережі, людство поза небезпекою, переконані експерти.

Втім, конспірологи вірять, що зміщення полюса за собою спричинить масові стихійні лиха. Прихильники теорії змови звинувачують в такій загрозі планету Нібіру, яка направляється в сторону Землі, впливаючи на останню своїм неймовірним гравітаційним тяжінням.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button