Земля

Біля американської атомної станції розплодилися рідкісні крокодили

Канали біля атомної електростанції Терки-Пойнт, розташованої в 40 кілометрах від американського міста Майамі, штат Флорида, кишать гострорилими крокодилами.

Система охолодження АЕС перетворилася в одне з трьох найбільших місць проживання цих рідкісних рептилій в США. В її водоймах живуть сотні гострорилих крокодилів — близько чверті всього поголів’я на території країни. Енергетична компанія Florida Power & Light, що обслуговує електростанцію, намагається збільшити популяцію і найняла команду біологів, які допомагають будувати гнізда для крокодилів і переселяють їх дитинчат.

Протягом семи днів з 15 по 21 липня фахівці впіймали в каналах біля АЕС 73 дитинча гострорилих крокодилів. Їх виміряли, забезпечили трекерами для відстеження розвитку і випустили в місцях, де у них буде більше шансів на виживання.

«У гострорилих крокодилів погана репутація, але вони лише намагаються вижити, — говорить Майкл Ліорет, один з біологів Florida Power & Light. — Це боязкі тварини, яким немає до нас діла».

Гострорилі крокодили зустрічаються від Флориди до півночі Південної Америки. Як правило, їх довжина не перевищує 3-4 метрів. Єдиний напад гострорилого крокодила на людей у США відбувся в 2014 році. Обидва постраждалих залишилися живі.

У квітні повідомлялося, що в ямайському місті Пур-Менз-Корнер електрик залишився без ноги після нападу гострорилого крокодила під час вечірньої прогулянки по пляжу. Чоловік зумів вирватися і до ранку ховався від хижака в старому холодильнику, який валявся на березі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button