Земля

Екстремальні гойдалки на канатній дорозі австрійського курорту Монтафон

В підвішеному стані опинилися кілька гірськолижників на австрійському курорті Монтафон — різка зміна погоди застала їх під час підйому в кабінці фунікулера, яку немилосердно гойдало під натиском штормового вітру. Очевидці зняли на відео несподіваний «атракціон».

Виною всьому став шторм Burglind, що обрушився минулої середи, 3 січня, на Австрію. Погода різко погіршилася, і співробітники популярного гірськолижного курорту закликали всіх гостей покинути схил і не займати чергу на підйомник.

«В той день і так працювали лише 22 з 36 підйомників, і все через штормове попередження. На середніх і низьких висотах швидкість вітру досягала всього 40 кілометрів на годину, тому ми працювали у звичайному режимі», — розповів керуючий директор канатних доріг Монтафона Мартін Оберхаммер.

За його словами, як тільки швидкість вітру досягла 100 кілометрів на годину, спрацювала автоматика, і кабіни фунікулера зупинилися. Однак одну з так гойдало з боку в бік, що знаходилися всередині люди з легкістю могли випасти. На допомогу їм прийшли рятувальники, які буквально за 15 хвилин спустили гірськолижників на землю. Ніхто з них, як запевняє Оберхаммер, не постраждав.

Кнопка «Наверх»
Закрыть