Технології

Екзоскелет “працює” за все тіло: з ним можна переносити вантажі до 30 кг

Водонепроникний екзоскелет Cray X п’ятого покоління підтримує нижню частину спини під час підйому і оснащений системою допомоги при ходьбі.

Торік German Bionic розробила четверте покоління екзоскелета Cray X на рамі з вуглецевого волокна. Тепер оголошено п’яте покоління, яке, як повідомляється, є першим у своєму роді, що підтримує все тіло. Як заявляє компанія, платформа її екзоскелета вже зарекомендувала себе в таких компаніях, як BMW і IKEA і DPD.

Cray X п’ятого покоління оснащений рамою з вуглецевого волокна, функціональністю IoT і інтелектуальною заводською інтеграцією від моделі-попередника, але з більш потужною батареєю на 40 В. Повідомляється, що її можна швидко замінити на нову, щоб виробнича лінія працювала без зупинок.

Нова модель не тільки захищає нижню частину спини, але і пропонує активну допомогу при ходьбі. Коли робочий носить екзоскелет, він легко може піднімати вантажі вагою до 30 кг. Також Cray X сумісний з розумними заводами і оснащений системою безпеки на основі штучного інтелекту, яка попереджає, якщо робочий неправильно піднімає вантаж і у нього неправильна постава.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button