Авто

Електричний Hummer зможе їздити як краб (відео)

Відроджений Hummer навчать їздити боком

Електрична силова установка дасть можливість новому пікапу рухатися подібно крабові – боком – чого не вміють інші автомобілі.

GMC

У 2020 році концерн General Motors відродить бренд Hummer, відомий своїми брутальними позашляховиками. У новій ітерації марка стане моделлю GMC і перетвориться в сімейство електромобілів, куди увійдуть пікап і позашляховик.

Уже відомо, що в топовому варіанті пікап отримає кілька електричних двигунів, сумарна потужність яких складе близько 1 000 кінських сил, акумулятори забезпечать запас ходу без підзарядки на рівні 650 км. При цьому з місця до 100 км / год електромобіль Hummer зможе розганятися приблизно за 3 секунди.

У машини з’явиться знімний дах. За бажанням власників можна буде зняти панелі над переднім і заднім рядами крісел, створивши подобу кабріолета (при цьому над заднім диваном залишиться перемичка, яка грає роль підсилювача кузова). Інші параметри моделі поки не названі.

Відомо, що презентація електричного пікапа Hummer відбудеться 20 жовтня 2020 року. У переддень прем’єри моделі концерн General Motors представив черговий тизер новинки, в якому анонсував режим Crab Mode, який дозволяє розгорнути всі чотири колеса в одну сторону і рухатися боком подібно крабові. Це означає, що Hummer також отримає і повнокероване шасі.

Нагадаємо, що до 2020 року Hummer випускав тільки автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння – позашляховики і пікапи Hummer H1, Hummer H2 і Hummer H3 для цивільного ринку, а також цілу лінійку спеціальних моделей для армії США. Бренд проіснував з 1992 по 2010 роки і був закритий, щоб відродитися вже в якості моделі GMC для електромобілів.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments