Фото

Електричний трицикл Nimbus Halo обійдеться в 99 доларів в місяць

Компактні одно- двомісні електромобілі – хороший варіант для коротких поїздок в умовах мегаполісу. Саме такий сіткар під назвою Halo має намір випускати компанія Nimbus.

Цей триколісний одномісний електромобіль, здатний розганятися до 80 км / год, приводиться в рух одним заднім колесом. Два передніх колеса управляються за допомогою автомобільного керма.

Електричний трицикл Nimbus Halo обійдеться в 99 доларів в місяць

Довжина електромобіля складає 2,3 метра, а ширина – 0,81 метра. Завдяки вузькому профілю модель відрізняється низьким лобовим опором і, отже, високою енергоефективністю. Для подолання 100 км електричному сіткару потрібно всього 5,6 кВт • год енергії. Для порівняння, сонячний електромобіль Aptera 3 за такий же відрізок шляху витратить 6,2 кВт • год.

Електричний трицикл Nimbus Halo обійдеться в 99 доларів в місяць

Стандартно для Nimbus Halo пропонується батарея на 8,1 кВт • год, яка дозволяє долати без підзарядки до 126 км. У такій конфігурації електромобіль важить 290 кг. Як опція буде доступний акумулятор 12,4 кВт • год, що забезпечує запас ходу 191 км, але збільшує вагу моделі до 315 кг.

В основі Halo лежать конструкції з високоміцної сталі й алюмінієвих сплавів, покриті термопластами, що робить сіткар одночасно легким і безпечним. Модель отримає три подушки безпеки (фронтальну і шторки), бічні протиударні дуги, функцію автоматичного екстреного гальмування, АБС, системи контролю тяги і попередження про виїзд за межі смуги. В оснащення Halo також увійдуть сенсорний дисплей, обігрівач і опціональний кондиціонер.

Електричний трицикл Nimbus Halo обійдеться в 99 доларів в місяць

Ціна електромобіля складе 6420 доларів. Але його можна буде взяти в оренду. Залежно від періодичності оплати (раз на рік, через кожні пів року або щомісяця) вартість користування складе 1188-1788 доларів в рік, тобто 99-149 доларів на місяць.

Прийом замовлень на Halo планується відкрити до кінця третього кварталу 2021 року. Nimbus збирається продавати трицикл по всьому світу. Початок поставок в США і Європу намічено на середину наступного року. До кінця 2022 року Halo добереться до Латинської Америки, а на початку 2023 року – до країн Азії.

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button