Фото

ТОП-5 неймовірних трансформацій транспортних засобів у житло

Бажання бути унікальним настільки велике, що воно диктує буквально кожен крок, кожен рух. Живучи в однотипних будинках і квартирах, всі намагаються перетворити їх практично до невпізнанності – розмір, дизайн, навіть місце розташування. А іноді бажання виділитися змушує вигадувати просто неймовірні ідеї. Пропонуємо приклади трансформації різних транспортних засобів в оригінальне і комфортне житло.

top10_transportni_transformacii

Поїзд

top10_transportni_transformacii01

Житло в спальному вагоні

top10_transportni_transformacii02

Житло в спальному вагоні

Багатьом подобається подорожувати поїздом, засинаючи під рівномірний стукіт коліс. Можливо, власники дивного будинку теж відносяться до любителів залізничного транспорту. Інакше їх вибір житла виглядає дивним.

top10_transportni_transformacii03

Житло в спальному вагоні

Спочатку це був спальний вагон 1949 випуску, який перетворили в затишний будинок, який тепер знаходиться в Портленді. На площі 80 квадратних метрів при висоті стель 3 метри помістилися кухня, вітальня, ванна і спальня. Інтер’єр напрочуд сучасний і привабливий. Кухня повністю електрифікована, у ванній встановлений туалет – інсинератор. Бракує лишень одного – притоку свіжого повітря, тому вентиляция в частном доме – саме те, що забезпечить потребу в необхідному мікрокліматі.

Літак

top10_transportni_transformacii05

Готель- літак

top10_transportni_transformacii06

Готель- літак

Якщо поїзд можна перетворити на житло, те ж саме можна зробити з літаком. У певному сенсі такий вибір дарує більше можливостей.

top10_transportni_transformacii07

Готель- літак

top10_transportni_transformacii08

Готель- літак

top10_transportni_transformacii09

Готель- літак

Готель- літак, розташований в Коста- Ріці, виготовлений з Боїнг- 727. Височить він над пляжем на 15метровому постаменті. У ньому є 2 спальні, домашній кінозал, кухня, їдальня, ванна і балкон на крилі.

Підводний човен

top10_transportni_transformacii010

Будинок у вигляді підводного човна

top10_transportni_transformacii011

Будинок у вигляді підводного човна

Наземний транспорт відмінно підходить для переобладнання в житло, але в ще більш вражаюче житло можна перетворити підводний човен. А якщо точніше, то будь-яке житло можна оформити у вигляді підводного човна. Steampunk Submarine – тематична кімната, створена фанатом стімпанка. Це не справжній підводний човен, оскільки дістати його практично нереально. Проте, виглядає цілком правдоподібно. Тут є навіть торпеди, гідролокатор і екран. Кімната створена з листів MDF, відштукатуренних бетонною сумішшю, в результаті вийшов вид іржавих сталевих балок. Звичайно, http://www.udp.ua/ UDP не забезпечить вас таким екстравагантним житлом та комфортним в житлових комплексах Києва – так.

Автобус

top10_transportni_transformacii012

Житло в шкільному автобусі

top10_transportni_transformacii013

Житло в шкільному автобусі

top10_transportni_transformacii014

Житло в шкільному автобусі

Підійде для житла і автобус. На процес перетворення старого шкільного автобуса в комфортне житло знадобилося 18 місяців. Результат не може не радувати: унікальний і затишний будинок.

top10_transportni_transformacii015

Житло в шкільному автобусі

top10_transportni_transformacii016

Житло в шкільному автобусі

Переобладнання почалося в січні 2005. Де можливо, використовувалися старі і непотрібні речі. Приміщення вийшло невеликим, але затишним. При оформленні інтер’єру вибір зробили на користь цікавого міксу архітектурних елементів.

Фургон

top10_transportni_transformacii017

Житло в фургоні

top10_transportni_transformacii018

Житло в фургоні

Американська компанія в Айдахо почала виробництво мобільних будинків з фургонів. У них такий непередаваний сільський шарм, який складно знайти ще де-небудь. Проте, в будинку є всі сучасні зручності. Фургон, безумовно, не призначений для постійного проживання, це скоріше велика іграшка для дорослих.

top10_transportni_transformacii19

Житло в фургоні

top10_transportni_transformacii020

Житло в фургоні


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button