Авто

У Нідерландах створили перший в світі біорозкладаний автомобіль

Студенти Ейндховенського технологічного університету розробили перший в світі біорозкладаний автомобіль.

В Нидерландах создали первый в мире биоразлагаемый автомобиль

Автомобіль отримав назву «Lina». В його конструкції використовується лляне волокно, яке при накладанні одне на одного під різними кутами дає структуру, яка не поступається по міцності карбону або алюмінію.

У рух машину приводить електродвигун, але характеристики силової установки не повідомляються. Розробники лише уточнили, що новинка пройшла перші ходові випробування, але не пересувалася швидше велосипеда.

Зараз творці чекають можливості отримати дозвіл на випробування «Ліни» на дорогах загального користування. Для цього 8 травня автомобіль має оглянути і перевірити Національна адміністрація організації дорожнього руху (RDW).Розробники машини вважають, що зробили найбільш екологічний автомобіль у світі. За їх словами, на виробництво деталей з карбону і алюмінію витрачається в шість разів більше енергії, ніж для таких же сталевих елементів. А виготовлення деталей з льону досить просте.

При цьому в Ейндховенському університеті не розраховують, що автовиробники візьмуть на озброєння їх ідею, але сподіваються, що вони хоча б поекспериментують над створенням окремих деталей, наприклад, капота або частин інтер’єру.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button