Головна / Авто / Європейські інженери розробили бездротову станцію для зарядки електромобілів

Європейські інженери розробили бездротову станцію для зарядки електромобілів

З часом стрімкого зростання кількості електромобілів також стрімко зростає потреба в станціях зарядки, де замість звичного заправного шланга до автомобіля під’єднується зарядний кабель. Однак, на цій «заправці» в іспанській Сарагосі він не потрібен, тому що зарядка автомобіля здійснюється за бездротовою технологією, розробленою групою вчених в рамках Європейського дослідницького проекту.

845265a21fd7dd71e818132eec71655f

Потенціал акумулятора поповнюється методом електромагнітної індукції. Від водія вимагається зовсім небагато – точно зайняти місце над котушками, для чого використовуються спеціальні камери в зв’язці з системою радіочастотної ідентифікації. Станція розрахована на кілька класів автомобілів, в тому числі, на невеликі легковики та міські автобуси.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
З введенням в дію бездротової станції інженери вирішили відразу кілька проблем. Процес зарядки став більш безпечним, простим і що не менш важливо – більш стійким до дій вандалів. Час зарядки скорочується до 20 хвилин.

Головна проблема, що стоїть в даний момент перед дослідниками – знайти надійну компанію, яка займеться виробництвом передавальних котушок. Потім, з часом оптимізації та підвищення функціональності станцій буде встановлена єдина для країн ЄС частота і розміри котушок.