Різні цікавинки

Електронні гроші – золото майбутнього

Сьогоднішній день диктує нам нові правила життя, новий ритм, новий стиль поведінки. Чого тільки, що здавалося раніше фантастичним, не ввійшло в повсякденний побут користування. Одним з них є золото майбутнього – електронні гроші.

У багатьох вони викликають недовіру. Однак віртуальна валюта є цілком реальною і відчутною. Головним інструментом зберігання та здійснення фінансових операцій є електронний гаманець. Так що ж це таке ? Якщо не вдаватися в деталі, то електронний гаманець – це програма, що дозволяє оплачувати товари та послуги за допомогою інтернету.

elektronnye-dengi-zoloto-budushhego_450

Послуга це абсолютно безкоштовна. Вам лише потрібно трохи вільного часу і доступ в інтернет. Щоб завести віртуальний гаманець, необхідно лише зареєструватися в одній з платіжних систем, як, наприклад, https://www.wooppay.com/. Для цього достатньо лише скачати програму на свій комп’ютер і запустити процес установки віртуального портмоне. Після проходження реєстрації ви стаєте власником особистого електронного гаманця.

Що стосується способів поповнення рахунку, то тут існує кілька варіантів. Перший з них передбачає купівлю та активацію картки. Другий – за допомогою поштового або банківського переказу. І, нарешті, ви можете перевести грошові кошти з вашої кредитної картки або скористатися спеціальною касою. Крім цього, гроші можна перевести від знайомих чи друзів, якщо вони так само володіють віртуальною готівкою.

Будь-які віртуальні гроші можуть бути переведені в готівку. Однак за цю послугу вам доведеться заплатити певні % комісії з суми, яка підлягає зняттю. Крім того, дана операція займає деякий проміжок часу.

Поповнивши електронний гаманець, можна зайнятися віртуальним шопінгом. Електронні гроші так само можна витратити на оплату інтернету, мобільного зв’язку або комунальних послуг. Крім того, такий спосіб оплати більш швидкий і зручний, також, ще й економніший. Оскільки часто оплата віртуальною готівкою заохочується 10 % знижкою від первісної вартості товару або послуги.

Останнім часом до інтернет-магазинів, які працюють, найчастіше, з електронними грошима, приєднуються організації, ніяк не пов’язані з інтернет- торгівлею. Область застосування віртуальної готівки зростає. Якщо спочатку вони планувалися як засіб швидкої оплати інтернет-покупок, то тепер з їх допомогою можна оплатити квитки на літак або поїзд, підписатися на журнали та газети, оплатити стільниковий зв’язок і супутникове телебачення, внести пожертвування і так далі.

Рік від року зростає перелік тих послуг і товарів, які можна оплатити за допомогою електронних грошей. З їх повним переліком ви завжди можете ознайомитися на сайтах платіжних систем.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button