Різне

Як використовувати неодимові магніти?

Неодимові магніти в промисловості

Зараз їх досить часто використовують у промисловості та медицині. Навіть не підозрюючи, ви можете зустріти неодимові магніти всюди.

Наприклад, неодимові магніти є всередині жорсткого диска вашого комп’ютера. А ще, швидше за все, вони є і в аудіосистемі телевізора, колонках планшета і навушниках плеєра. Адже неодимові магніти дозволяють отримувати потужний звук навіть при невеликій площі мембрани.

1-12-03-2015-600-397

Ймовірно, ви використовуєте масляний фільтр для машини, усередині якого є невелика кількість магнітів. Вони дозволяють затримувати дрібні частки металів і виробничої стружки, які можуть міститися в бензині або дизельному паливі.

Крім того, неодимові магніти стоять на варті вашої безпеки і вашого здоров’я. Так, вони протягом останніх років використовуються при створенні приладів для магнітно-резонансної томографії. А ще магніти використовуються в металодетекторів, які можна побачити у всіх аеропортах і на великих вокзалах.

Неодимові магніти в побуті

Раніше неодимові магніти використовувалися практично виключно у виробництві. Зараз же їх легко можна купити в інтернеті, ось, наприклад, тут http://www.neomagnit.com.ua/. Для чого неодимові магніти можуть використовуватися в побуті?

Є безліч застосувань:

– Якщо у вас є діти, то вам підійдуть невеликі магніти для проведення природничих дослідів. Зазвичай хлопчини (та й дівчата) отримають величезне задоволення, коли в їх руки потрапляють два магніти. Це ж такий простір для експериментів! Тільки будьте обережні: не давайте дітям занадто потужні магніти, коли вони одні.
– Магніти як кріплення. Дуже часто потрібно щось десь закріпити без використання цвяхів або клею. При цьому магніти стають одним з кращих рішень.
– Магніти як міні-металошукачі. Якщо у вас загубилася золота сережка або щось цінне залетіло за запорошений диван, магніти допоможуть знайти і дістати пропажу.
– Магніти як елементи дизайну. Через різні форми, магніти все частіше використовуються як предмети дизайну.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button