Різне

Виробництво листа сталевого гарячекатаного

В даний час існує два основних способи виготовлення сталевого листа: метод холодної та гарячої прокатки. Гарячекатаний сталевий лист – один з найбільш затребуваних конструкційних матеріалів в промисловості та будівництві.

08-12-14-foto-500x375-1

Для виготовлення сталевого листа методом гарячої прокатки вихідний матеріал очищають від видимих дефектів і нагрівають до необхідної температури, після чого прокочують його через калібровані або гладкі валки при дотриманні заданого режиму обтиску. Готовий лист піддають фінішній обробці.

У першу чергу ціна на стальні листи залежить від марки сталі, використовуваної для виробництва даного матеріалу. Для гарячої прокатки може бути використана сталь різних марок, у тому числі високовуглецева і легована. Для кожного з сортів сталі підбирається відповідна температура нагріву, як на початку, так і наприкінці процесу обтиску. Правильність вибору температурного режиму безпосередньо впливає на якість готової продукції.

Процес прокатки вимагає не тільки попередньої ретельного налаштування валків, а й постійного контролю калібрів і валкової арматури під час роботи. У ході прокатки періодично відбирають проби продукції, і при необхідності проводять додаткове регулювання валків. Готовий лист зачищають від поверхневих дефектів, після чого укладають його в пачки або змотують у рулони.

Стальні http://vist-metall.ru/ розрізняється не тільки по сорту металу, але і по товщині готового виробу, яка може коливатися від 1,2 до 20 мм. При розкрої гарячекатаного сталевого листа кромку обрізають, або залишають необрізною.

Готовий гарячекатаний сталевий лист має підвищену міцність і стійкістю до різних видів агресивних середовищ. Це дозволяє широко використовувати даний матеріал в будівництві, виробництві побутової техніки, а також у різних галузях машинобудування. Доступність цього виду металопрокату робить гарячекатаний сталевий лист одним з найбільш поширених конструкційних матеріалів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button