Різні цікавинки

Дерево в інтер’єрі

10271173_224_resizedНайбагатший вибір оздоблювальних матеріалів дозволяє реалізувати практично всі фантазії власників житлоплощі різних масштабів – в хід йдуть натуральний і штучний камінь, пластик, вініл, тканини. Але особливий, ні з чим не порівнянний затишок, природне тепло і гармонійність житловим приміщенням надає найдавніший будівельний і обробний матеріал, даний нам самою природою. Як ви вже здогадалися, мова йде про деревину.

Воно використовувалася для внутрішньої обробки житла протягом багатьох століть – спочатку як єдиний легко обробляємий матеріал. Якщо стіни будинків зводилися з каменю, а пізніше з цегли та бетону, то вікна, двері, сходи і підлоги виготовлялися тільки з дерева. Довгий час дерев’яні лиштви й панно, перила і балясини, виконані руками вмілих майстрів, прикрашали прості будинки, розкішні палаци та храми. Зараз, в століття стрімкого розвитку нових технологій, альтернативою дерев’яним вікнам стали моделі з пластику або алюмінію, вишукані меблі з масиву благородних порід змінили стандартні шафи з ДСП і МДФ, а дощата підлога найчастіше імітує зручний в укладанні і догляді ламінат. Здавалося б, дерево як оздоблювальний матеріал мав залишитися в минулому. Однак з кожним роком уподобання власників будинків і квартир все більше схиляються до цього вічного красивого й затишного матеріалу. Дерев’яні вікна та двері знову виходять на перший план, паркетна підлога стає символом респектабельності, достатку і гарного смаку, :/// привносить затинок у ваш будинок, а меблі з масиву приковують погляди домогосподарки і бізнес- вумен, власника власної компанії і простого службовця.

Деревина різних порід здатна додати вашому будинку вигляд скромної оселі або розкішних апартаментів. Головне, правильно розробити дизайн, вибрати матеріали і довіритися досвіду професіоналів.

Якщо ви вирішили повністю змінити ваш будинок, почніть з вікон. І не важливо, які моделі вам більше сподобалися: класична «столярка», євровікна зі склопакетами, величезні французькі або компактні англійські вікна. Дерев’яне обрамлення відразу ж перетворить «очі» вашого будинку і зробить їх більш виразними і привабливими.

Оскільки підвіконня є частиною вікна, при замовленні не слід забувати і про нього. Хтось згадає про довговічність каменя і, безумовно, буде правий. Однак поряд з перевагами кам’яні підвіконня володіють і недоліками. Простіше кажучи, вони важкі і холодні. Як довго вам захочеться залишатися біля вікна, спершись на чистий і красивий, але холодний камінь? Інша справа справа деревина, яка має власну комфортну температуру! Та й поєднання дерева з каменем не завжди радує око.

Зовні з повністю оформленими дерев’яними євровікнами може зрівнятися лише пластик, що імітує структуру і колір деревини. Але жоден пластик не дасть вам ні з чим не порівнянні відчуття затишку і дивовижний тонкий аромат натурального дерева!

Після завершення першого кроку до зміни вигляду вашого будинку логічним продовженням була б установка нових міжкімнатних і вхідних дверей. Дуже стильно і просто приємно виглядає приміщення, де двері виконані з тієї ж деревини, що і вікна. Розсувні або розпашні – вони прекрасно довершують картину перетворення вашого житла.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button