Людина

Електронні сигарети небезпечні через наявність у них ароматизаторів

Ароматизовані електронні сигарети можуть бути більш шкідливі для здоров’я, ніж інші їх види або навіть звичайні сигарети, показали результати нового дослідження. Вчені виявили, що люди, які використовують електронні сигарети, піддаються значно більш високим рівням впливу хімічної речовини, яка подразнює дихальні шляхи.

20c2d07bd9883214a7ac0cc84a01994e

Багато електронних сигарет містять ароматизатори, і більшість з них визнані безпечними при використанні в їжу. Тим не менш, є побоювання щодо потенційної шкоди цих ароматизаторів, коли вони вдихаються через легені, особливо в довгостроковій перспективі. Один з них, зокрема, бензальдегід – респіраторний подразник – зазвичай використовується в продуктах і косметиці і є ключовим компонентом «натуральних» фруктових ароматизаторів.

В ході дослідження експерти виявили, що рівні бензальдегіду в 30 затягуваннях вишневої ароматизованої електронної сигарети були найчастіше вище, ніж у звичайних сигаретах. Вчені порівнювали різні смаки електронних сигарет, але саме в продукції з вишневим ароматом рівні бензальдегіду виявилися найбільш високими в порівнянні з іншими ароматами.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button