Людина

Любов до гострого впливає на рівень тестостерону у чоловіків

Вчені з Гренобльського Університету з’ясували: регулярне вживання перцю чилі підвищує у чоловіків рівень гормону, який, як вважають, робить їх більш сміливими, заповзятливими і сексуально активними. У дослідженні взяли участь 114 чоловіків у віці від 18 до 44 років, що проживали в місті Гренобль на південному сході Франції, розповідає The Telegraph.

17-12-14-foto-600x360-1

Чоловіки їли картопляне пюре. Їм запропонували додати до страви соус чилі за смаком. Після вчені виміряли рівень тестостерону в слині учасників. У тих, хто додавав  найгостріший соус, виявився найвищий рівень тестостерону. Попередні дослідження показали зв’язок між тестостероном і фінансовими, сексуальними і поведінковими ризиками.

Читайте також: Високий рівень тестостерону робить чоловіка хорошим батьком

Гормон спонукає людей шукати нові гострі відчуття і ризикувати. В даному випадку, мова йде про ризик, пов’язаний зі смаком. Також існує й інше можливе пояснення. Регулярне вживання гострої їжі може підвищувати рівень тестостерону. Досі такого висновку вчені приходили тільки в ході експериментів на гризунах. Вплив гострого перцю на жінок поки не вивчено.

Натхнення: medlinks.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button