Екологія

Електровелосипеди доставлять продукти до споживача

Компанія Foodlogica з Амстердама недавно запустила нову місцеву транспортну систему для доставки продуктів харчування в кафе, ресторани і на підприємства громадського харчування.

Головна особливість нововведення в тому, що доставка здійснюється за допомогою електричних вантажних триколісних велосипедів, що працюють на сонячній енергії.

foto_cikavosti_21.10.2014-04_resized

Таким чином підприємці вирішили скоротити вуглецевий слід, який залишається від дизельного палива і зробити логістику максимально екологічною. Велосипедна доставка запущена в рамках проекту Farming the City від CITIES.

[ads1]

Як стверджують у компанії, вантажні триколісні електричні велосипеди, оснащені сонячними панелями на даху, будуть доставляти харчі не тільки до міських підприємств громадського харчування, а й з фермерських господарств, які розташовані в межах 100 кілометрів від міста.

Читайте також: Знімний мотор перетворить звичайний велосипед в електро

Ці повністю автономні, екологічно чисті транспортні засоби, які виробляються компанією Radkutsche, оснащені вантажним контейнером вантажопідйомністю до 300 кілограмів і об’ємом 120 см х 80 см х 140 см. Крім мускульної сили доступна і додаткова енергія, яка надходить від сонячних батарей на даху, пише портал « Екологічні новини ».

Базова ціна для доставки продуктів харчування на відстань до 5 км з однією зупинкою на велосипеді Foodlogica становить 15 євро. Поїздки на довші відстані з численними зупинками тягнуть за собою додаткові витрати для замовників.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button