Екологія

Виробники електрокарів в Китаї будуть відповідати за переробку батарей

Уряд Китаю зробить виробників електричних транспортних засобів відповідальними за створення об’єктів для збору та утилізації відпрацьованих батарей в рамках своїх зусиль з контролю відходів в цьому секторі.

Производители электрокаров в Китае будут отвечать за переработку батарей

Китай, який почав просувати електромобілі в 2009 році і прагне стати лідером серед виробників електрокарів, планує також обмежити викиди транспортних засобів, підвищити енергетичну безпеку і просувати високотехнологічні галузі.

Але так як виробництво літієвих батарей в 2017 році збільшилася вдвічі, а прогнозована кількість відходів у цьому році складе 170 000 тонн, уряд буде прагнути поліпшити можливості з утилізації батарей і викорінити те, що може стати зростаючим джерелом забруднення.

У понеділок міністерство промисловості Китаю видало “тимчасові правила”, згідно з яким автовиробники відповідають за відновлення батарей для нових транспортних засобів і вимагають від них створення каналів переробки та пунктів обслуговування, де будуть збирати і зберігати старі акумулятори, а в подальшому передаватися спеціалізованим компаніям з переробки та відновлення.

За словами міністерства, автовиробники повинні також створити мережу технічного обслуговування, де прості жителі зможуть ремонтувати або замінювати свої старі батареї.

Також повинні бути вжиті заходи, спрямовані на стимулювання передової практики серед споживачів, включаючи субсидії або угоди про викуп батарей, йдеться в заяві.

Разом з виробниками батарей та їх торговими підрозділами автовиробники також повинні створити систему відстеження, що дозволяє ідентифікувати власників відпрацьованих батарей.

Виробникам акумуляторів також рекомендується розробити дизайн для виробів, щоб вони могли бути стандартизованими і легко демонтовуючими, що допомагає автоматизувати процес переробки. Вони також повинні забезпечити технічне навчання автовиробникам по зберіганню і демонтажу старих батарей, повідомляє facepla.net

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button