Екологія

Емпайр-стейт-білдинг тепер повністю працює від вітру

Одна з найбільш знакових будівель в світі – Емпайр-стейт-білдинг – і пов’язані з нею будівлі тепер повністю працюють на чистій і зеленій електроенергії, одержуваної від енергії вітру.

Leonhard Niederwimmer / Pixabay

Як повідомляє The Washington Post, на цьому тижні компанія The Empire State Realty Trust, Inc, що володіє Емпайр-стейт-білдинг і іншими багатоповерховими будинками в Нью-Йорку і Коннектікуті, оголосила, що підписала трирічний контракт з Green Mountain Energy і Direct Energy. Ці два постачальники поставлятимуть будівлям понад 300 мільйонів кіловат-годин (кВтг) відновлюваної енергії. Цього достатньо, щоб покрити загальне споживання енергії, необхідне для експлуатації будівель.

На практиці це не означає, що Емпайр-стейт-білдинг і пов’язані з нею будівлі будуть безпосередньо підключені до вітряних турбін. Замість цього компанія буде фактично платити за енергію, що отримується з поновлюваних джерел, щоб покрити електроенергію, яку використовує їх власність.

Відповідно до прес-релізу, перехід на енергію вітру приведе до економії 204 мільйонів кілограмів вуглекислого газу, що еквівалентно видаленню з Нью-Йорка всіх таксі на рік або відключення світла в кожному будинку міста на місяць.

Empire State Realty Trust – найбільша компанія у сфері нерухомості, яка зробила перехід на зелену енергію, але вона – не перша. Зміна клімату змушує багато будинків «зеленіти».

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button