Поради

Евкаліпт – екзотика для поправки здоров’я

В наших аптеках настоянка евкаліпта коштує копійки, і може бути тому деякі нехтують цим доступним, але при цьому дуже ефективним засобом. Адже, між іншим, доведено, що засоби, виготовлені з цієї рослини, корисні при багатьох проблемах зі здоров’ям.

Эвкалипт – экзотика для поправки здоровья

Евкаліпт – тропічна рослина, яка давно відома своїми властивостями. Відзначено бактерицидну і протимікробну, а також болезаспокійливу, антисептичну, протипаразитарну дію.

Розтирання, настоянки, відвар евкаліпта використовується при найрізноманітніших проблемах. В першу чергу можна згадати лікування ран, виразок, тонзиліту і ангіни, гастриту та інших проблем з ШКТ, запалення інших органів і систем. Використовується масло або інші препарати із евкаліпта як допоміжний засіб при більшості проблем з легенями, ринітах, синуситах, зниженні імунітету. Також вважається, що масло евкаліпта бадьорить, покращує розумову діяльність, покращує настрій.

Масло евкаліпта можна використовувати і для краси – догляд за шкірою обличчя, волоссям. Масло евкаліпта лікує проблеми з шкірою, допомагає позбавитися від лупи, сприяє зміцненню волосся.

Як застосовувати:

1. Розтирання, настоянки, відвари застосовуйте тільки за призначенням лікаря.

2. Масло евкаліпта можна використовувати як профілактичний засіб і самостійно в аромалампах, аромамедальйон, для сауни і ванни, при розчісуванні волосся, для масажу. Використовуючи масло самостійно, зверніть увагу, що чисте масло не варто наносити на шкіру, робити з них компреси. Спочатку його треба додати в масло або крем-основу, а вже потім використовувати для оздоровлення.

Протипоказань у евкаліпта практично немає. Серед них тільки індивідуальна непереносимість, ну і, звичайно, при вагітності його треба застосовувати з максимальною обережністю.

Эвкалипт – экзотика для поправки здоровья

Натхнення: www.kakprosto.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments