Авто

Еволюція не зробила Ford F-150 дорожче

Ford оголосив ціни на пікап F-150 нового покоління. Незважаючи на справжню еволюцію, яку пережила ця модель – чого варте одне лише зниження маси на три з гаком центнера – автомобіль незначно подорожчав.

Так, базова версія Ford F-150 XL 2015 модельного року коштує від 26 615 доларів США – всього на 395 доларів дорожче   від попередниці. Наступний за нею найбільш затребуваний варіант XLT оцінили в 31 890 доларів. Комплектація Lariant подорожчала на 895 доларів – до 39 880 доларів, однак тепер вона включатиме камеру заднього виду і 8-дюймовий РК-екран. Нарешті, топові Ford King Ranch F-150 і Platinum обійдуться в 49 460 і 52 155 доларів відповідно. В обох випадках ціни виросли більш ніж на 3 тисячі доларів, але це пов’язано з розширеним переліком стандартного обладнання.

main_resized

Як повідомляє офіційний представник Ford, більше 70% продажів пікапа припадає саме на початкові версії XL і XLT, які подорожчали менше всього. Дилери вже приймають замовлення на нову модель.

Читайте також: Ford буде робити автомобілі з помідорів

Новий Ford F-150 дебютував на початку цього року на автосалоні в детройті. Рекордного зниження маси розробникам вдалося домогтися за рахунок щедрого використання алюмінію. Крім того, пікап отримав багате сучасне оснащення, включаючи системи SYNC, MyFord Touch, 8-дюймовий дисплей і систему кругового огляду.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button