Авто

У травні В Білорусі стартує серійне виробництво двох електрокарів Zotye

Дві моделі електромобілів буде випускати компанія Zotye, а місцем складання стане білоруський завод «Юнісон».

Перша модель, Zotye E200EV, буде укомплектована електромотором потужністю 83 кінських сил і блоком акумуляторних батарей, ємність яких складе 24,5 кіловат-годину. Це дозволить машині проїздити до 220 кілометрів на одній зарядці.

Друга модель, Z500EV, машина більш високого класу. Її планують оснастити 129-сильним електромотором і акумуляторами, за допомогою яких пробіг передбачається збільшити до 250 кілометрів.

Слід підкреслити, що в китайському концерні саме цю модель позиціонують як преміальну, так як вона буде оснащуватися шкіряним салоном, великим екраном інформаційно-розважальної системи.

Про ціни поки нічого невідомо, проте виробники припускають, що сітікар обійдеться покупцеві приблизно в 17 тис. доларів, а седан буде коштувати близько 22 тис. доларів.

Zotye Holding Group — приватний китайський автовиробник, заснований у 2003 році. Холдинг об’єднує потужності з виробництва двигунів, трансмісій, штампувального виробництва та безпосередньо заводи по збору автомобілів.

Холдинг має 5 виробничих баз автомобілів і понад 10 дочірніх компаній. Крім того, до складу Zotye Holding Group входять 6 центрів наукових досліджень і розвитку в Китаї, Кореї та Італії.

Кнопка «Наверх»