Технології

Китай відкрив центр розробки наземних роботів

Китайська машинобудівна корпорація відкрила NORINCO дослідницький центр розробки наземних роботів, які в перспективі стануть на озброєння Народно-визвольної армії Китаю. Як повідомляє jane’s, центр відкрився в кінці червня 2014 року, проте відомо про це стало тільки зараз. Розроблена підприємством техніка буде поставлятися і на експорт.

foto_cikavosti_29.07.2014-016

Дослідний центр має намір підписати угоди про спільну розробку і передачу технологій з іноземними конструкторськими бюро. Зокрема, мова йде про компанії з Німеччини, Росії та Фінляндії. За оцінкою Мен Хуна,
заступника директора компанії CNVRI, «дочки» NORINCO, Китаю потрібно щонайменше п’ять років, щоб створити технології наземних роботів, що зрівняються з американськими розробками.

Читайте також: Японці впевнені, що роботи скоро стануть невід’ємною частиною нашого життя

Протягом останніх кількох років влада Китаю приділяє багато уваги розробці різних дистанційно керованих систем, переважно безпілотних літальних апаратів. Раніше в країні вже запрацювали кілька десятків конструкторських бюро, які займаються створенням безпілотників різних класів. Ці бюро контролюються китайськими корпораціями і AVIC
CASIC.

Як зазначає jane’s, більша частина конструкторських робіт по темі дистанційно керованих апаратів практично не регулюється, із-за чого деякі підприємства займаються паралельними, але незалежними один від одного дослідженнями. Крім того, існує значне відставання у технологічному розвитку Китаю від інших країн, що займаються аналогічними розробками.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button