Інтернет

Користувачі Chrome і Firefox вважаються більш працездатними

Люди, які користуються браузерами Internet Explorer або Safari найчастіше є неефективними працівниками. До такого висновку прийшла дослідницька компанія Cornerstone OnDemand, яка на підставі проведеного опитування більше 50 000 чоловік встановила, що користувачі браузерів Chrome і Firefox на 15% довше залишаються на своїх робочих місцях, ніж ті, хто віддає перевагу Internet Explorer або Safari, які встановлені в системі . Також дослідження показало, що ті, хто користується іншим браузером крім Internet Explorer, краще справляються зі своїми обов’язками.

1-18-03-2015-600-361

Компанія Cornerstone OnDemand займається продажем програмного забезпечення, яке допомагає організаціям в наборі й утриманні співробітників. 50000 користувачів, які взяли участь в опитуванні, спочатку пройшли 45-хвилинний онлайн-тест оцінки якості роботи, після чого вони були відібрані. За результатами тестів їх прийняли на роботу в різні організації на посади фахівців з обслуговування клієнтів і продажу.

Головний аналітик Cornerstone OnDemand Майкл Хаусман зазначив, що якщо людина витрачає час на установку стороннього браузера, наприклад Firefox, на свій комп’ютер, то це означає, що він більш досвідчений користувач з конкретними вимогами до роботи в Інтернеті, які не може надати попередньо встановлений системою браузер. Компанія відзначає, що це не найточніший метод для визначення цінності співробітника, але це може відразу ж показати рівень користувацького досвіду людини.

Нагадаємо, що Microsoft відмовляється від браузера Internet Explorer на користь Spartan, який з’явиться в Windows 10.

Натхнення: 4pda.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button