Людина

Фахівці дали 5 порад, щоб поліпшити настрій

Настрій – досить складна матерія, від якої в особистому та професійному житті більшості людей залежить дуже багато. Про те, як підтримувати себе в гарному настрої розповіли фахівці, давши 5 слушних порад, які допомагають поліпшити емоційний стан.

Для того, щоб швидко підняти настрій, стверджують експерти, можна спожити в їжу солодкі фрукти. Досить з’їсти один зі своїх улюблених фруктів, щоб загальний емоційний фон одразу ж трохи покращився. Головне, щоб обраний фрукт був солодким, оскільки це дуже важливо для роботи мозку. При цьому наголошується, що добре засвоюються в організмі не тільки свіжі, але й консервовані фрукти. Друга порада полягає в тому, щоб якомога більше перебувати на свіжому повітрі. Напруга і втома найчастіше зводять практично всі потреби людини до сну, а брак кисню в будинку або офісі майже завжди призводить до апатії і безсилля. Щоб позбутися від подібних відчуттів, можна прогулятися в місцях, де небагато людей і велика кількість рослинності. Не дарма чисте повітря іноді називають кращим ліками. Допоможе підняти настрій і звичайна розминка. У моменти, коли людина відчуває внутрішнє емоційне напруження, їй допоможуть прості фізичні вправи, які відвернуть від неприємних думок і збадьорять.

Для того, щоб поліпшити емоційний фон, експерти також радять зайнятися яким-небудь нескладною, але корисною справою. Для прикладу, можна згадати про давно відкладені справи і завдання, виконання яких не потребує великих зусиль і відкладалося через брак часу. Упорядкованість у справах, стверджують фахівці – найближчий шлях до хорошого настрою. Нарешті, остання порада для тих, чий настрій виявився під загрозою, полягає в аналізі ситуації. У цьому випадку рекомендується сісти і детально осмислити всі ті ситуації та моменти, які приводять до виникнення негативних емоцій. Можливо, пошук причин і їх систематизація допоможуть знайти додаткову стабільність і душевний спокій.

Кнопка «Наверх»
Закрыть