Людина

Вчені стверджують, що вони створили речовину, яка викликає появу волосся

Деякі люди дійсно пишаються своїми волоссям. Вони люблять укладати їх різними способами, фарбувати, заплітати або просто використовувати як спосіб виразити свою індивідуальність. Для цих людей усвідомлення того, що вони лисіють, може бути абсолютно руйнівним, але навіть для тих, хто менш захоплено ставиться до своєї зовнішності, втрата волосся може бути досить тривожною — поки що немає ніякого засобу від облисіння.

За даними Американської асоціації з проблем з випадінням волосся (AHLA), андрогенетична алопеція — більш широко відома як чоловіче облисіння (MPB) — складає більше 95 відсотків випадків випадіння волосся у чоловіків. У віці 35 років приблизно дві третини американських чоловіків схильні до деякої втрати волосся, а у 25 відсотків цей процес починається ще до досягнення віку 21 року.

Зрозуміло, облисіння стосується не тільки чоловіків. Сорок відсотків американців, які відчувають втрату волосся, є жінками, і це вважається менш соціально прийнятним, ніж випадіння волосся у чоловіків.

AHLA повідомляє, що 99 відсотків продуктів, які продаються в індустрії лікування випадіння волосся, неефективні, тому більшість страждаючих андрогенетичною алопецією просто повинні навчитися жити без волосся.

Вивчаючи процес випадіння волосся і волосяні фолікули, Чой Канйол з Університету Йонсей в Сеулі і його команда виявили, що у тих, хто страждає від цього стану, відзначалася значна кількість білка CXXC5 в волосистій частині голови, що припиняє регенерацію волосяних фолікул. Щоб запобігти цьому, команда створила PTD-DMB.

«Ми знайшли білок, який контролює ріст волосся і розробили нову речовину, яка сприяє регенерації волосся, керуючи функцією білка», — сказав Чой в інтерв’ю Business Korea. «Ми очікуємо, що отримана нами речовина буде сприяти розробці препарату, який не тільки лікує втрату волосся, але і відновлює пошкоджені тканини шкіри».

Дослідники вже з успіхом випробувала PTD-DMB на мишах, і після 28 днів лікування вони помітили зростання нових волосяних фолікулів у гризунів. Зараз вчені тестують речовину на інших тваринах, щоб визначити її токсичність. Якщо тести PTD-DMB дадуть позитивні результати, наступним кроком будуть випробування ліків на людині.

Незважаючи на багатообіцяючий початок, ця речовина має ще пройти довгий шлях випробувань, перш ніж може бути рекомендовано людям як ліки від облисіння. Принаймні, є надія, що випадіння волосся більше не буде чинити руйнівний вплив на самооцінку і емоційне благополуччя, і новий метод лікування алопеції може дозволити людині почувати себе комфортно в плані своєї зовнішності.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button