Всесвіт

Фахівці НАСА знайшли нову схожу на планету Нібіру

Фахівцями NASA виявлена величезна за своїми габаритами планета, яка отримала наукове позначення – WASP-18b. Для даного об’єкта, на думку вчених, властиве незвичайне формування своєї структури, а сам факт його існування суперечить всім законам фізики. У конспірологів є впевненість, що саме це нове небесне тіло і видається страшною планетою Нібіру, яка являється загрозою для Землі.

Представником Центру управління космічними польотами Годдарда при NASA Кайлом Шеппардом зазначено, що склад екзопланети WASP-18b значно відрізняється від всіх відомих на сьогодні об’єктів. Верхні шари атмосфери виявленого космічного тіла містять багато монооксида вуглецю, подібна особливість не зустрічалася в жодної з представниць екзопланет. Як припустив фахівець університету Кембриджу, через унікальні комбінації всіх показників, необхідно почати детальне вивчення всіх фізичних і хімічних процесів планети, що відбуваються в її атмосфері.

В ході подій, конспірологи не забарилися розглянути зловісне передвістя. Вони висловили впевненість, що саме WASP-18b і є планета Нібіру, яка направляється до Землі, хоча астрономами розповідається про розташування її в зовсім іншій зоряній системі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button