Людина

Фахівці назвали 7 способів зберегти здорові відносини після народження дитини

Експерти розповіли, як зміцнити стосунки пари після народження дитини.

1. Спілкуйтеся один з одним.

На додаток до побутових бесід, витратіть декілька хвилин на те, щоб розповісти про свої почуття, послухайте один одного. Дайте знати, що для вас це дійсно важливо.

2. Розширюйте тематику спілкування.

Спілкуйтеся на осмислені, цікаві і захоплюючі теми. Розкажіть про свої мрії і пристрасті, улюблені телешоу і авторів. Поговоріть про політику і соціальні проблеми. Поділіться тим, що вам цікаво.

«Мета в тому, щоб відносини не ставали повністю засновані на вихованні дітей», – сказала Рейчел Дак, психотерапевт з штату Меріленд.

3. Пріоритет на якості проведеного часу.

Якщо ви не можете залишити будинок на ніч, спробуйте провести час по-особливому, наприклад, доктор Дак запропонувала запалити свічки та повечеряти, як на побаченні, після того як діти лягають спати.

4. Залишайтеся на зв’язку.

«Одним з основних факторів збереження емоційного зв’язку є те, що ніхто з вас не відчуває себе самотнім у цьому світі», – говорить Джен Лам, ліцензований сімейний психотерапевт з Каліфорнії.

5. Розвивайтеся як індивідуальності.

Доктор Дак наполягає на важливості саморозвитку і наявності часу для власних захоплень та інтересів: «Ви відчуєте велику прихильність до свого партнера, якщо вам буде добре».

6. Виділіть час для фізичної близькості.

Секс відіграє величезну роль у стосунках, так само як щоденні поцілунки і обійми. Це посилить емоційний зв’язок.

7. Будьте вдячні і підтримуйте один одного.

Джен Лам вважає, що визнання та вдячність один одному навіть за дріб’язкові вчинки – шлях до сімейного щастя.

Кнопка «Наверх»
Закрыть