Людина

Чому вам потрібно переїжджати як мінімум п’ять разів у житті

“Зараз час піти, вийти з цієї кімнати куди завгодно і знайти почуття щастя і свободи. Розім’яти кінцівки, наситити очі, прокинутися, і знову почати жити яскраво – в повному розумінні яскраво”. Стефан Цвейг.

Подивіться на своє життя і запитайте себе: що змушує ваше серце битися частіше, які ситуації в житті поглинають вас повністю?

Якщо ви відчуваєте, що живете в комфорті і неробстві, просто вставайте і йдіть. Складіть план покинути це місце і пожити ще де-небудь.

Переїзд – це новий старт, відхід від старих правил, спроба змінити все і почати все заново. Неважливо, яку мету ви перед собою поставите: нову квартиру або нове місто. Мова йде про те, що ви повинні кілька разів у житті виходити за межі своєї зони комфорту і спробувати існувати на нових територіях.

Життя має тенденцію черствіти і набридати. Як улюблена їжа втрачає свою гостроту з часом, так і все інше у вашому житті рано чи пізно перестає приносити колишнє задоволення. І тут вам належить вирішити: прожити нехай безпечне, але нудне життя в звичному оточенні або спробувати для себе щось нове. Поставити перед собою новий виклик і отримати нові враження.

Щоб по-справжньому зрозуміти себе і свої цілі, вам потрібно продовжувати рухатися. Постарайтеся, щоб переїзд у вашому житті трапився як мінімум п’ять разів. Цього буде достатньо для того, щоб хоча б на час занурити пальці в щось нове і свіже.

Ось ще кілька причин частіше переїжджати і міняти житло.

24-02-15-foto-600x340-1

1. Щоб піти зі звичних маршрутів

Почати їздити на роботу в інший офіс в іншому місті по іншій дорозі – це все одно що злетіти. Вам не потрібні для цього крила: вистачить ніг, літаків і поїздів. Ви не повинні бути нерухомістю. Станьте лайнером, автомобілем або автобусом на деякий час. Весь світ лежить перед вами. У вас є безмежні можливості, але ви, залишаючись там, де народилися, їх зазвичай не помічаєте.

Читайте також: Ці трагічні знімки коштували їм життя

Для початку вам доведеться покинути батьківське гніздо. Ви повинні сказати “до побачення” світу, в якому були маленькою дитиною. Ви повинні попрощатися з затишною, але крихітнйою зоною комфорту і помістити себе в епіцентр подій. Ви повинні відчувати себе нормально і посеред хаосу.

Це перший по-справжньому важливий крок, який вам варто зробити в житті. Можливо, іноді вам буде незручно, страшно і самотньо. Можливо, вам належить стати чужинцем, іноземцем або “біженцем”. Можливо, вам доведеться відмовитися від думки, ніби є щось важливіше свободи. Але ви впораєтеся.

2. Щоб знайти нові враження

Другий крок – це змінити звичне занепокоєння на почуття нових вражень. Ви напевно вже втомилися від привичних смаків і звичної обстановки. Вам потрібно переїхати, щоб навчитися сприймати світ знову.

[ads2] У вашому житті з’являться нові можливості, пригоди і непередбачене майбутнє. Ви не знаєте, кого зустрінете і що знайдете по дорозі. Але ви готові пірнути в нове місто сліпо і відкрито.

Ви знайдете нових друзів, полюбите нові смаки і повернете собі пристрасть до життя. Ваша голодна душа буде заспокоєна. Ви вивчете нову мову, почнете жити новими ідеями, і у вас з’явиться це бадьоре почуття, що ваш будинок – не тільки в одному місці.

3. Щоб переслідувати любов

Гонка за любов’ю – це і є щастя. Кидайтеся з головою в бурхливий потік неспокійної погоні за тим, що будете вважати пунктом призначення.

Усім нам потрібно причина вставати вранці і боротися весь день. Забивайте голи, долайте рубежі. Якщо ви мрієте жити в Іспанії, кидайте все і переїжджайте туди. Якщо ваше серце жадає білих пляжів Таїланду, ви повинні спробувати там пожити.

Погоня за любов’ю – це означає, прожити життя не безвідповідально, а чесно. Це означає визнати, що немає нічого більш важливого.

4. Щоб уникнути мук душі

Любов не нескінченна. Часто вона схожа на швидкоплинний роман. Вам може рік подобатися жити на пляжі, але серце буде продовжувати шукати щось нове. Щось більш реальне.

Читайте також: Життя на автопілоті: чи можна його змінити?

Ви повинні бути достатньо сильні, щоб, коли прийде час, відмовитися від колишньої прихильності до звичного простору, і полинути далі. Просто продовжуйте залишатися відкритим.

5. Щоб почати все заново

Якщо ви вийшли зі своєї зони комфорту, значить, отримали можливість встановити її в нових межах. Це виклик самому собі в обмін на можливість отримати щось більше.

Щоб жити, нам потрібно відроджуватися знову і знову. Ставати новою, більш повною версією себе.

Ви ніколи не повинні бути впевнені в тому, що проживете залишок днів там, де народилися. Ви повинні послідовно ігнорувати ідею, ніби комфорт – в постійності. В обмін ви отримаєте можливість прожити життя, про яке можна буде розповідати нескінченні історії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button