Всесвіт

Фахівці відкрили одну з найбільш близьких до Землі екзопланет

Фахівцям зі Швейцарії вдалося відкрити одну з найближчих до Землі екзопланет. Вчені відзначають, що знайти на ній життя навряд чи вийде, проте даний об’єкт є дуже важливим для дослідження.

Виявлений вченими червоний карлик GI411 знаходиться на відстані восьми світлових років від Сонячної системи. Поряд з цим об’єктом розташована екзопланета земного типу. Фахівці говорять про те, що на ній може існувати життя, проте це малоймовірно, тому, що планета розташована надто близько до зірки. Відстань між Сонцем і Землею в 13 разів більше, ніж між GI411 і GI411b. Даний факт змушує вчених сумніватися в успіху пошуку слідів живих організмів на GI411b. Вчені підкреслили: світило планети – холодне. Це означає, що температурний режим на планеті перевищує земний в 3,5 раза.

Попри те, що вчені висловлюють скептицизм з приводу виявлення на екзопланеті живих організмів, вони говорять про те, що її вивчення дуже важливе для більшого пізнання космосу. Враховуючи те, що GI411 є однією з трьох екзопланет, по розташуванню найближчих до Землі, фахівці зможуть добре її досліджувати.

Отримані дані принесуть користь у подальшій науковій роботі. Вчені підкреслили: найбільше їм цікава атмосфера знайденої планети, оскільки саме вона відіграє важливу роль в зародженні життя.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button