Технології

Фахівці: Wi-Fi-випромінювання збільшує ризик викидня майже на 50%

В результаті проведених експериментів американським вченим стало відомо про те, що Wi-Fi-випромінювання чинить негативний вплив на організм майбутньої мами і збільшує ризик викидня майже на 50%. Про це дізналися після вимірювання магнітних хвиль за допомогою спеціальних пристроїв і рівня їх впливу на організм вагітних.

Специалисты: Wi-Fi-излучение увеличивает риск выкидыша почти на 50%

У дослідженні задіяли 913 жінок старше 18 років, у яких фахівці підтвердили вагітність. Під час збору необхідних даних вчені брали до уваги такі як фактори, як вплив кофеїну, наслідки жіночих хвороб, прийом алкоголю. Протягом усього періоду вчені відстежували рівень магнітного впливу, якому піддавалися майбутні мами в радіусі Wi-Fi.

Дослідники отримали невтішні висновки – у 24,2% вагітних, які піддавалися більш високому впливу магнітних хвиль, стався викидень. У жінок з менш потужним впливом Wi-Fi-випромінювання цей показник був практично вдвічі менше – 10,4%. За словами вчених, вагітні жінки і маленькі діти найбільше схильні до шкідливого впливу даної технології.

Тому фахівці настійно рекомендують майбутнім мама звести до мінімуму використання пристроїв з підключенням до Wi-Fi. Під час нічного відпочинку, такі девайси варто взагалі відключати, щоб звести до мінімуму шкідливий вплив на здоров’я вагітної і майбутньої дитини.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button