Людина

Фахівці знайшли ген, який вбиває дитину в утробі матері

Згідно інформації, наданої командою наукових працівників, в процесі здійснення лабораторних і клінічних випробувань лікарям вдалося виявити унікальний ген, діяльність якого може вбивати дитину в утробі матері.

d667eb110f462eec56f599810da15ca3

Про своє відкриття фахівці повідомили після того, як ними було реалізовано цілий ряд спостережень. Виявилося, що в організмах вагітних представниць слабкої статі існує компонент, що негативно впливає на тіло ембріона. За словами авторів проектів, ще не народившись, дитина ризикує померти. Арабські експерти підкреслюють, що мутації, знайдені в ланцюзі ДНК, можуть свідчити про ймовірність летального результату.

Останні дослідження, проведені науковцями, показали, що зміна одного спадкового компоненту незворотньо тягне за собою смерть немовляти в утробі матері. Тепер медики з Дослідницького центру імені короля Фейсала, який розташований у Ер-Ріяді, Саудівської Аравії, мають намір встановити причину появи негативних мутаційних процесів.

За словами фахівців, виникнення загадкової «епідемії» невдалих зачаткових процедур пов’язано з неправильним функціонуванням ланцюга ДНК TLE6. Підсумки випробувань опубліковані в одному із зарубіжних журналів.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button