Гумор

ФБР: Нікола Тесла був доставлений на Землю з Венери

Згідно рассекреченному файлу ФБР, що з’явився у вільному доступі в Мережі, фізик-винахідник Нікола Тесла був у свій час доставлений на Землю з Венери. Документ датується 14 червня 1957 року.

ФБР: Никола Тесла был доставлен на Землю с Венеры

У розсекреченому файлі ФБР стверджується, що Нікола Тесла був доставлений на Землю з Венери в 1856 році – саме він вважається роком народження великого генія, винахідника в галузі електро – і радіотехніки. З того часу його виховували нібито прийомні батьки – Мілутін Тесла і Георгіна Мандич з Хорватії. Коли майбутній вчений виріс, він перебрався на постійне проживання в США. Там, згідно з документом, Нікола Тесла почав контактувати з «інопланетянами», які й «розкрили» його колегам-інженерам, що одного разу їх співробітник на літальному апараті був доставлений на Землю з Венери.

Розсекречений файл ФБР також згадує про якогось американського уфолога Джорджа Вашингтона ван Тасселе, який працював у 1930-1947 роках на літаках Дугласа, Хьюза і Локхіда. Він стверджував, що отримав багато знання від так званих «прибульців», зокрема, вивідав від них техніку омолодження людського тіла, яку, з якоїсь причини, науці так і не передав.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button