Гумор

Уфологи: Нібіру змінила траєкторію завдяки ракетам NASA

Уфологи вважають, що кінець світу не настав завдяки діям NASA, аерокосмічному агентству вдалося змінити траєкторію Планети Х, випустивши по ній секретні ракети. Термін Апокаліпсису переноситься.

Уфологи: Нибиру изменила траекторию благодаря ракетам NASA

Висуваються й інші версії, завдяки яким кінець світу, передбачений на 16 серпня, не настав. За допомогою надточної зброї, вважають уфологи, загибель людської цивілізації була відвернена. Разом з тим термін Апокаліпсису знову переносять на майбутні періоди. Фахівці вважають, що Нібіру дійсно загрожувала Землі. Але лідерам провідних держав світу було невигідно повідомляти про це. Можливо об’єкт сам змінив траєкторію. Разом з тим його могли відхилити ракети NASA. Це приховується від людства. Нібіру могла стати плацдармом для випробувань нових систем озброєння США. Це може допомогти протистояти загрозам ззовні.

Згідно з припущенням фахівців, у заході по зміні Планетою Х своїй траєкторії взяли участь кілька держав. Обстріл Нібіру ракетами міг відбутися 14 серпня. Саме в той день вчені спостерігали аномальне падіння метеоритів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button