Людина

Вчені: Гормон естроген дозволяє жінкам жити довше за чоловіків

Співробітники Каліфорнійського університету провели дослідження і встановили, що саме дозволяє жінкам жити довше за чоловіків. Як виявилося, на тривалість життя прекрасної половини людства впливає гормон естроген.

Учёные: Гормон эстроген позволяет женщинам жить дольше мужчин

Статистика вказує, що в середньому жінки живуть довше за чоловіків. Тривалість життя між статями в США показує різницю на п’ять років. Цей факт завжди був у полі зору науковців. Фахівці провели дослідження і змогли з’ясувати, за рахунок чого американки живуть довше від громадян чоловічої статі.

Гормон естроген благотворно впливає на хромосоми, оберігаючи їх від надмірного зносу і зберігаючи ресурси клітин. Він затримує природний процес укорочення тіломерів і гальмує втрату генетичної інформації, яка і призводить до старості. З’ясувалося, що жіночий організм більш дбайливо витрачає ресурси, а тому менш схильний до старіння.

Крім того, як зазначається на сайті iReactor, спосіб життя чоловіків і жінок відрізняється, через що у сильної статі клітини зношуються сильніше. Крім фізичних навантажень, на це впливають шкідливі звички, до яких представники сильної статі схильні більшою мірою.

Кнопка «Наверх»