Наука

З’явився реалістичний стейк з гороху і водоростей

Компанія Novameat представила рослинний стейк, який неможливо відрізнити від звичайного м’яса. Їх вартість приблизно однакова.

Іспанський стартап Novameat представив стейк без м’яса, який, за їх словами, є «найбільш реалістичним». Розробники імітують м’ясо за допомогою порошку з рисового і горохового протеїну, змішаного з морськими водоростями. Суміш завантажується на пристрій за допомогою шприца, а потім готується з допомогою 3D друку.

Блюдо Novameat виглядає як будь-який інший стейк, незважаючи на те, що зроблений з суміші гороху, водоростей і бурякового соку. Однак засновник Novameat Джузеппе Сайонті повідомив The Guardian що над смаковими якостями продукту «потрібно ще попрацювати».

Зараз Novameat витрачає 1.5 долара на виробництво 50 гр. м’яса, що становить близько 13.60 доларів за цілий стейк — приблизно стільки ж коштує шматок яловичини в магазинах США.

 

Novameat працює над тим, щоб знизити вартість за рахунок збільшення виробництва. Якщо вони зможуть це зробити і вдосконалити смак стейка — можливо, він стане популярнішим, ніж звичайне м’ясо, зазначає автор видання The Guardian.

Натхнення: hightech.fm

Кнопка «Наверх»
Закрыть