Здоров'я

Фізичні навантаження рятують по 4 млн життів щороку

Дослідження показало, що тільки в одній Великобританії фізичні навантаження рятують від передчасної смерті по 26 600 людей щорічно. При цьому у світі це число становить близько 4 млн.

Британські дослідники прийшли до висновку, що достатня кількість фізичних навантажень допоможе запобігти приблизно 4 млн передчасних смертей у світі. В одній Великобританії, де проводилося дослідження, це 26 600 осіб щорічно. Розрахунки проводили дослідники з університету Кембриджа і Единбурга. Вони переконані, що занадто велика увага сьогодні в світі приділяється негативним наслідкам для здоров’я сидячого способу життя. Замість того, щоб постійно говорити людям про те, що вони помруть, сидячи на дивані, лікарям слід розповідати про те, як довго люди зможуть прожити, якщо збережуть фізичну активність.

Людство має отримувати не негативну, а позитивну інформацію про спорт. Результати дослідження вчені опублікували в журналі Lancet Global Health. Вони спрогнозували кількість смертей, які можна запобігти у разі збереження адекватного кількості фізичної активності. Встановлено, що лише 64% громадян Великобританії дотримуються рекомендований рівень – 150 хвилин помірних або 75 хвилин інтенсивних навантажень на тиждень. Решта, на жаль, до цих показників і не дотягують.

Комбінуючи цю інформацію з попередніми оцінками відносних ризиків передчасної смерті у людей фізично активних і неактивних, дослідники змогли оцінити загальну кількість попереджень ранніх смертей, за допомогою спорту. Воно склало 15% від загальносвітових показників або близько 4 млн осіб щорічно. Передчасною називається смерть у віці до настання верхньої межі середньої тривалості життя в тій чи іншій країні. Ці показники в кожній державі встановлюються індивідуально. Приміром, в Україні передчасною буде смерть для жінки у віці до 77 років, а для чоловіків до 67 років.

Натхнення: www.medikforum.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button