Здоров'я

Проблеми з потенцією (ерекцією), слабка ерекція, зниження потенції

Потенція і ерекція

Проблеми з ерекцією – це питання досить гостро стоїть в сучасному світі, про що говорять численні дані. Згідно зі статистикою, ті чи інші проблеми з потенцією зустрічаються у 40% чоловіків, при цьому в половині випадків порушення потенції має не функціональну, а органічну природу.

Хоч в сучасному світі причин для виникнення проблем з ерекцією велика кількість – більшість з них можна вирішити, зокрема, з допомогою лікувальних засобів на health&care mall online. При підозрі на зниження потенції, слід звернутися до кваліфікованого андрологу. Тільки лікар зможе виявити справжню причину, що викликала порушення потенції, поставить точний діагноз і призначить необхідний вам курс лікування, спрямований на відновлення потенції.

foto_cikavosti_13.10.2014-06_resized

Причини проблеми з потенцією, що робити

Погана потенція – не що інше, як відображення стану фізичного і психічного здоров’я чоловіка. На чоловічій силі відбиваються всі процеси, які відбуваються в організмі: гормональні зрушення, порушення кровообігу, збої в роботі нервової системи, психологічні труднощі. Ослаблення потенції може статися з різних причин: хвороби, стрес, проблеми у стосунках та інше. Проблеми з потенцією 25, 35, 45 років в тій чи іншій мірі були у кожного чоловіка, хоча б кілька разів у своєму житті. Слабка ерекція може бути викликана безліччю причин, які можна розділити на фізіологічні, психологічні і зовнішні чинники.

Фізіологічні причини. Існує ряд захворювань, що напряму впливають на ерекцію. Діабет, хвороби передміхурової залози, пошкодження спинного або головного мозку, пошкодження нервів, відповідальних за процеси збудження, порушення кровотоку – це неповний перелік найчастіших причин, по яких виникає слабка потенція.

Психологічні причини. Стреси, тривале нервове напруження, психологічна несумісність партнерів також є частою причиною, що викликає зниження ерекції. Якщо погана ерекція у чоловіків викликана психологічними причинами, в лікуванні акцент потрібно робити саме на психічний стан чоловіки (психологічна імпотенція). Стрес може бути головною причиною, через яку виникла недостатня ерекція (пониження потенції).

Зовнішні чинники. Надмірне вживання алкоголю, куріння, наркотичні засоби. Погане харчування. Загальний стан навколишнього середовища.

Багатьох цікавить питання – чи впливає геморой на потенцію? Геморой і потенція ніяк не пов’язані один з одним. Те, що геморой впливає на зменшення потенції – просто міф. Чоловічі проблеми з потенцією можуть виникнути незалежно від того є геморой чи ні. Проблема з потенцією в 35 років може бути, а може в перший раз повідомити про себе і в 60. Тому не варто забувати про профілактику та здоровий спосіб життя. Будьте здорові!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button