Різне

Флебологічний центр

phlebology_resizedДе найкраще отримати кваліфіковану консультацію з приводу венозного захворювання? У врача-флеболога. Але найкраще знайти флебологічний центр, і провести там повне діагностичне обстеження. Адже, як правило, в таких центрах працюють досвідчені висококваліфіковані лікарі. Для проведення діагностичних обстежень використовується сучасне високотехнологічне обладнання.

Що може запропонувати флебологический центр своєму пацієнтові? По-перше, кілька видів обстеження. В першу чергу – це ультразвукове дуплексне сканування, без якого неможливо точно визначити стан вен і стадію захворювання. У тому випадку, якщо у пацієнта спостерігається дуже складний випадок, то йому призначають спіральну комп’ютерну томографію. Будь-який досвідчений врач-флеболог повинен вміти визначати початкову стадію венозного захворювання за допомогою аналізу крові.

За підсумками обстеження фахівці Флебологічне центру ставлять пацієнту діагноз і приступають до лікування захворювання. Для цього, як правило, існує багато способів. Для початкової стадії підійде консервативне лікування. Це компресійна терапія (підбір спеціального компресійного трикотажу), розробка індивідуального режиму і дієти, призначення медикаментозного лікування. Центри можуть запропонувати і нетрадиційні методи, а також народні методи лікування. Але, як вже говорилося, визначити, яке саме лікування буде призначено, повинен тільки професіонал після проведення ретельного обстеження.

Але флебологічний центр може запропонувати і методи хірургічного лікування венозних захворювань. До них відносяться: комбінована флебектомія, ендовенозна лазерна облітерація, мікропінна склеротерапія, мікросклеротерапія, чресшкірна лазерна коагуляція. Всі ці методи – і старі перевірені і абсолютно нові, інноваційні, спрямовані тільки на одне – вилікувати пацієнта, повернути йому повноту життя.

Методи лікування, пропоновані в таких центрах, вельми різноманітні. Але, як вже говорилося, вони підбираються відповідно до захворювання та з його стадією. Тобто, можна сміливо сказати, що в подібних центрах практикується індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Більш того, в деяких центрах практикується «закріплювати» за пацієнтом того лікаря, який його оперував протягом усього життя. Це значить, що після операції пацієнт буде під контролем центру.

Будь-який лікар скаже, що не можна затягувати з лікуванням хвороби. Адже її простіше попередити, ніж лікувати. Тому – проявляйте турботу про себе, звертайтеся в спеціальні центри по боротьбі з венозними захворюваннями.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button