Технології

Французька компанія розробила метод швидкого монтажу сонячних панелей на дахах будівель

Французька компанія розробила метод швидкої установки сонячних панелей на будівлі різних типів.

Розробка, названа Surfa 5 Topsolar, була створена у науково-дослідному центрі фірми Axter, яка спеціалізується у сфері гідроізоляційних систем, передає ecotechnica.com.ua.

Система підходить для створення сонячних електростанцій на бетонних, сталевих і дерев’яних несучих конструкціях. Вона призначена для використання на покрівлях з нахилом не більше 10% і стійка до сильного вітру. Крім того, Surfa 5 Topsolar дає можливість оптимізувати положення сонячних панелей для підвищення їх продуктивності.

«Нова система являє собою готове рішення для швидкого монтажу сонячних панелей на дахах будівель, — зазначають у компанії. – Surfa 5 Topsolar передбачає застосування одношарових або двошарових бітумних гідроізоляційних мембран і декількох наборів кріплень, що дозволяють встановлювати фотомодулі як паралельно монтажній площині, так і під нахилом з кутом до 10%».

 

Гідроізоляційні мембрани для Surfa 5 Topsolar і алюмінієві кріпильні компоненти Аxter виготовляє на власному виробничому майданчику у Куршелетт. Монтажна система сумісна з п’ятьма типами стандартних фотопанелей, включаючи, моделі, що випускаються французькою компанією Voltec Solar.

«Ринок сонячних дахів знаходиться на підйомі завдяки амбітним цілям французької енергетичної програми, яка передбачає збільшення сумарної потужності фотоелектричних установок в країні до 20,1 ГВт до 2023 року», – розповів генеральний директор Axter Петер Флейшманн.

Наразі нова технологія схвалена Науково-технічним центром будівництва, Французьким органом з сертифікації у будівельній галузі, розташованому у комуні Куршелетт на півночі Франції.

Натхнення: ecotown.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button