Технології

Google побудує «розумний» район в Торонто

В Quayside вкладуть близько $2,25 млрд, і більше половини цієї суми на будівництво нового району витратять влада Торонто, пише Engadget.

Sidewalk Labs, дочірня компанія Google побудує в канадському Торонто «розумний» район Quayside площею 8 кв. км. Він розташується уздовж Східної берегової лінії міста, а місцевий підрозділ інтернет-пошуковика Google Canada перенесе туди свій головний офіс. Компанія стане там якірним резидентом і вкладе в розвиток району $50 млн.

Проект обійдеться Sidewalk приблизно в $1 млрд, і ще $1,25 млрд додасть влада Торонто. Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що інвестиції в такі проекти — це крок до більш «зеленого, інклюзивного та розумного» міста.

План передбачає повне оновлення системи транспорту та інфраструктури, створення доступного житла та встановлення жорстких вимог до захисту права на приватне життя, особливо в тому, що стосується втручання з боку уряду. Крім того, в «розумному» районі з’являться автономні транзитні лінії і максимально екологічно чисті енергетичні системи. Перед тим, як приступити до будівництва Quayside, в Торонто проведуть серію публічних слухань, щоб переконатися, що жителі міста не проти. Почнуться вони 1 листопада.

Кнопка «Наверх»