Технології

Компанія Tesla Motors приєднується до перегонів по створенню самокерованих автомобілів-роботів

Компанія Tesla Motors, що є одним з відомих виробників автомобілів, приєдналася до перегонів по створенню самокерованих автомобілів-роботів. Цей факт викликає деякий подив, точніше, здивування викликає те, що компанія Tesla вступила в цю гонку так пізно, адже її засновником і керівником є Елон Маск (Elon Musk), людина, що бере активну участь в процесі розвитку сучасних технологій, здатних змінити оточуючий нас світ, що висуває і реалізує безліч інноваційних ідей, від ракети Grasshopper, здатної повертатися до місця старту, до проекту футуристичної транспортної системи Hyperloop.

Згідно із заявою Елона Маска, автомобіль-робот компанії Tesla Motors повинен з’явитися на світі вже через три роки. Цей автомобіль, завдяки використанню всіх самих останніх досягнень науки і техніки буде в змозі забезпечити самостійний рух приблизно на 90 відсотках шляху, віддаючи управління людині на особливо складних ділянках.

“На превеликий жаль на сьогоднішньому рівні технологій практично неможливо реалізувати повністю автономний автомобіль-робот, який буде здатний виконувати рух в автономному режимі на всі 100 відсотків. Зараз цілком можливо отримати 90-відсотковий рівень автоматизації переміщень, а реалізація решти відсотків потягне за собою необгрунтоване ускладнення і подорожчання системи управління автомобілем-роботом “- пояснює Елон Маск, -” Отримання 95-97 процентного рівня автоматизації автомобіля є неймовірно складним завданням, яка по плечах тільки таким гігантам, як компанія Google “. Звісно, така автоматизація не відмінює  від водійських прав, які можна отримати на http://avtoct.ru/, де ви зможете пройти повний курс молодого водія.

Але, при значному ускладненні систем управління автомобілів-роботів виникає маса проблем, пов’язаних з неточностями і помилками роботи системи. “Одна людина, близька до робіт компанії Google зі створення автомобілів-роботів, розповідає, що, незважаючи на зовнішню успішність програми, компанія Google має масу неприємностей, пов’язаних з позовами у справах, в яких розглядаються дорожньо-транспортні пригоди та інші інциденти, в яких брали участь автомобілі-роботи компанії “- пояснює свою точку зору Елон Маск, -” Тому ми не прагнемо осягнути неосяжне, компанія Tesla Motors прагнутиме отримати 90-відсотковий рівень автоматизації автомобіля-робота, а рівень 100 відсотків є лише нашою вкрай далекою метою, до якої, я сподіваюся, ми коли-небудь дійдемо “.

Поки ще невідомо, чи вдасться компанії Tesla Motors добитися і 90-відсоткового рівня автоматизації своїх автомобілів-роботів. Але, для того, щоб про це дізнатися, не доведеться дуже довго чекати, адже Елон Маск обіцяє, що їхній автомобіль-робот буде повністю готовий вийти на дорогу в 2016 році.

Натхнення: http://www.dailytechinfo.org/


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button