Головна / Людина / Фрукти і овочі знижують ризик розвитку депресії

Фрукти і овочі знижують ризик розвитку депресії

Серйозна депресія може бути небезпечна для життя, і, щоб знизити ризик її розвитку, вчені рекомендують включити в свій раціон якомога більше фруктів і овочів. За словами фахівців, свіжі зелені продукти, особливо листові овочі і томати, можуть позитивно впливати на хімічні процеси в мозку, допомагаючи запобігти розвитку депресивного стану. Експерти відзначають, що навіть прянощі, які приємно пахнуть, можуть значно поліпшити емоційний стан людини.

2343d547e25401b9d17fee325b44a714

У ході дослідження було встановлено, що більш високий рівень споживання овочів дозволяє скоротити ймовірність розвитку депресії на цілих 62%. Таким чином, зелені продукти з грядки можуть бути неінвазивним, натуральним і недорогим терапевтичним засобом, що допомагає підтримувати психічне здоров’я.

На думку медиків, депресія розвивається в результаті нестачі хімічних нейромедіаторів в мозку, за допомогою яких спілкуються нервові клітини в мозку. Рослинні продукти харчування, включаючи ягоди, яблука, виноград, цибулю та зелений чай, містять фітонутрієнти, які підвищують активність ферменту, який контролює рівні нейромедіаторів. Аналогічним ефектом володіють і спеції, такі як гвоздика, орегано, кориця і мускатний горіх. Таким чином, рослинна дієта може бути вкрай ефективна при депресії.

Натхнення: healthvesti.com