Людина

Вчені: У лікуванні захворювань ніг допоможе залізо

У лікуванні захворювань ніг може допомогти залізо. Про це повідомили вчені дослідники з Інституту прикладної медицини в США.

За словами вчених, в даний час більше 40% населення планети страждає від різних хвороб ніг. Порівняно з іншими недугами, вони можуть здатися практично нешкідливими, однак їх теж варто лікувати через небезпеку подальших ускладнень.

Нйбільш небезпечною недугою в даному випадку є судомна хвороба. Головним її симптомом вважаються мурашки по шкірі і оніміння деяких сегментів ноги. Для того, щоб уникнути розвитку цього захворювання або просто провести профілактику, необхідно вживати якомога менше вітамінів з вмістом легких металів. Також залізо допомагає вироблятися крові. Саме тому після сеансу донорської передачі плазми добровольцям пропонують з’їсти шоколадовмісткий батончик.

В даний час вчені розробляють спеціальний препарат, який буде допомагати у боротьбі захворюваннями ніг.

За словами вчених, постійний біль в ногах і свербіж можуть бути прямими ознаками початку розвитку онкологічних і інших видів захворювань. Фахівці впевнені, що їх новий винахід побачить світло менш ніж через рік.

 

Кнопка «Наверх»
Закрыть