Технології

Футуристичний місток капітана корабля від Rolls-Royce

Норвезька судноплавна компанія Simon Mаkster Shippin першою отримала в своє розпорядження судно, обладнане новою системою «Єдиний місток» від Rolls-Royce. На це звернув увагу портал Gizmodo.

Корабель для постачання морських платформ Stril Luna, що належить компанії з доставки вантажів, став першим представником морських суден, обладнаних «Єдиним містком». Розробка системи, метою якої є максимальне збільшення зручності роботи капітана корабля, зайняла у Rolls-Royce більше трьох років.

“Наш проект представляє з себе простір для фізичної праці, максимально адаптоване під будь-які природні рухи людини. Ми представляємо новий, ергономічний підхід до всіх дій, здійснюваних на містку судна. -” говорить представники Rolls-Royce

Rolls-Royce також працює над проектом oX Bridge. Система, що розробляється у співпраці з фінським університетом Аалто і дослідницьким центром VTT, дозволить місткам кораблів підлаштовуватися під персонал: дізнаватися всіх пристуніх в приміщенні і показувати кожному персоналізовану інформацію. Наприклад, капітан завжди буде в курсі розташування всіх айсбергів, що наближаються.

“Ми живемо в чудову епоху для суднобудування, коли використання big data буде рухати вперед розробку нових кораблів. З урахуванням зростаючих операційних витрат і виплат для професійних моряків, ми думаємо, що саме «розумні» кораблі допоможуть індустрії рухатися вперед,” – говорить Мікаель Мякінен, виконавчий директор Rolls-Royce

Брат-близнюк корабля Stril Luna з капітанським містком, створеним Rolls-Royce, зійде з корабельні вже в 2016 році. Проект oX Bridge британська компанія планує втілити в життя до 2025 року.

Натхнення: nlo-mir.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button