Технології

Люди перестають купувати комп’ютери

Люди перестають купувати комп'ютериРік, що завершується, має стати вкрай негативним для виробників персональних комп’ютерів. У 2013 році ринок ПК відчув на собі рекордне падіння продажів.

Дослідницька компанія International Data Corporation (IDC) скоригувала свій прогноз з продажу персональних комп’ютерів на 2013 рік. За останніми підрахунками, обсяг світових продажів цього року складе близько 314 млн пристроїв. Таким чином, цей рік стане найгіршим за всю історію спостережень в тому, що стосується динаміки продажів. Їх падіння складе 10,1 %.

Прогноз на наступний рік виробників ПК також не потішить. За даними IDC, світовий попит на комп’ютери в 2014 році продовжить падати. Така тенденція збережеться навіть на ринках, що розвиваються, які приносять найбільший прибуток. У довгостроковій перспективі негативна динаміка збережеться, і в 2017 році буде продано близько 305 млн комп’ютерів, що нижче показників поточного року.

«Можливо, головним критерієм рівня попиту на ПК в майбутньому є відсутність причин змінювати більш стару систему на нову, – говорить старший аналітик IDC Джей Чу. ??- Незважаючи на те що ПК залишаються основним пристроєм – вони, наприклад, використовуються більшу кількість годин на день, ніж смартфони або планшети, користування ними незмінно скорочується з появою все більшої кількості девайсів».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Один коментар

  1. Это все до поры до времени, почти у каждого сейчас персоналка стоит, а планшета нету. Ту же ситуацию прогнозировали с появление ноутбуков… и что насытились потребители ноутами и давай апдейтить стои ПК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button