Здоров'я

Гаряча кава допомагає боротися з жіночими хворобами

Як встановили вчені, любительки кави набагато рідше страждають від різних захворювань репродуктивної системи. Особливо це стосується такого поширеного захворювання як ендометріоз, який може викликати рак матки або рак ендометрію.

Результати проведеного дослідження показали, що ті жінки, які щодня випивають не менше чотирьох чашок кави, страждають від цієї недуги на 25 % рідше, ніж ті, хто взагалі не п’є бадьорий напій.

В дослідженні взяло участь 67470 представниць прекрасної статі. Їх вік складав 34 – 59 років. Вчені спостерігали за волонтерами протягом 26 років. При цьому дослідники проаналізували особливості способу життя, харчування та історії хвороб всіх піддослідних. У результаті було виявлено зв’язок між вірогідністю розвитку гінекологічних проблем і кількістю кави, що випивали представниці прекрасної статі щодня.

Так, наприклад, чотири чашки щоденної кави зменшують ризик захворювання цією хворобою приблизно на 25 %. Якщо хто не бажає пити так багато підбадьорливого напою, то досить випивати 1-2 чашки кави, щоб ця ймовірність зменшилася приблизно на 22%.

Разом з тим вчені рекомендують обмежити вживання кави вагітним жінкам, а також радять утриматися від її вживання пізно увечері, щоб не спровокувати безсоння.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button