Технології

General Motors хоче конкурувати з Tesla на ринку сонячних батарей

Ймовірно, всі великі автовиробники долучаться до продажу сонячних батарей для домашнього та комерційного використання

Автовиробник General Motors планує виробляти власні сонячні батареї та системи зберігання енергії для домогосподарств та комерційних користувачів, що створить конкуренцію компанії Tesla.

Для цього відкрили бізнес-підрозділ GM Energy, який співпрацюватиме з SunPower Corp., повідомляє Bloomberg.

В матеріалі зазначили, що такий проєкт подібний до енергетичного бізнесу Tesla, в якому панелі, продані автовиробником, заряджають батарею, яка забезпечує будинки електроенергією вночі або під час відключень. Система домашнього живлення буде доступна разом з електричною версією GM Chevrolet Silverado, виробництво якої, як очікується, розпочнеться у 2023 році.

“Для GM це спосіб увійти в бізнес накопичення енергії, одночасно обслуговуючи власників електромобілів і надаючи їм дешевший спосіб зарядки своїх автомобілів. У рамках ініціативи GM також укладає угоди з комунальними підприємствами, щоб дозволити покупцям його електромобілів використовувати акумулятор свого автомобіля для живлення будинку в разі відключення електроенергії”, – пояснили автори.

Головний дослідницький аналітик Guidehouse Insights Сем Абуелсамід розповів, що в деяких регіонах США кількість відключень електроенергії зростає. Тому більше компаній будуть конкурувати за продаж енергетичних рішень, особливо сонячних батарей для домашнього та комерційного використання. Він вважає, що всі великі автовиробники підуть цим шляхом.

Віце-президент із розвитку операцій GM EV Тревіс Гестер зазначив, що надійність електромережі США ще ніколи не була такою важливою. А GM Energy прагне запропонувати продукти та послуги сталої енергетики, які можуть допомогти пом’якшити наслідки відключень електроенергії та забезпечити стале та економічно ефективне управління енергією.

“Ми дійсно очікуємо, що велика кількість клієнтів GM, які купують електромобіль, з часом захочуть поставити сонячні батареї у свій будинок”, — сказав Пітер Фарісі, головний виконавчий директор SunPower.

Натхнення: ecopolitic.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button